Jaké písně na svatbu? Skladby, které nesmí na žádné svatbě chybět

Jaké písně na svatbu? Skladby, které nesmí na žádné svatbě chybět

Ahoj budoucí novomanželé! Svatba je jedním z nejvýznamnějších dnů vašeho života a hudba je klíčovým prvkem při vytváření dokonalé atmosféry. Pokud se vám honí hlavou otázky jako „Jaké písně si vybrat na svatbu?“ jste na správném místě. V našem článku najdete nezbytné skladby, které by neměly chybět na žádné svatbě. Tak se pohodlně usaďte a připravte se na inspirativní hudební výběr, který vaše svatební oslavy zajisté zkráší!
Jedinečný výběr nezbytných skladeb pro svatební oslavu

Jedinečný výběr nezbytných skladeb pro svatební oslavu

Vybrat správné písně pro svatební oslavu může být náročný úkol. Je důležité zvolit skladby, které budou vyhovovat náladě svatby a zároveň potěší všechny hosty. Níže najdete seznam nezbytných skladeb, které by na žádné svatbě neměly chybět:

 • Průvod nevěsty: Začněte svatební oslavu stylem s nějakou skladbou pro průvod nevěsty. Hudba zde musí být elegantní a emocionálně silná.
 • První tanec: Vyberte romantickou skladbu, která bude doprovázet váš první tanec jako manželé. Tato chvíle by měla být magická a píseň by měla odrážet vaše city k sobě navzájem.
 • Zábavné taneční hity: Po oficiální části svatebního ceremoniálu přichází čas na zábavu! Vyberte energické skladby, které rozproudí krev a zvednou všechny na parket.

Vytvořte atmosféru s romantickými baladami pro první tanec

Vytvořte atmosféru s romantickými baladami pro první tanec

Pro první tanec na svatbě je klíčové vybrat ty pravé romantické balady, které přinesou do vašeho velkého dne tu správnou atmosféru. Tyto skladby budou nezapomenutelným doplňkem vaší svatební oslavy, a proto byste měli pečlivě vybrat ty správné.

Zde je seznam nezbytných písní, které by na žádné svatbě neměly chybět:

 • Can’t Help Falling in Love – Elvis Presley
 • At Last – Etta James
 • Unchained Melody – The Righteous Brothers
 • Unforgettable – Nat King Cole
 • I Will Always Love You – Whitney Houston

Párty na parketě s energickými hitovkami pro všechny generace

Párty na parketě s energickými hitovkami pro všechny generace

Vybrat správné písně pro svatební párty je klíčovým prvkem pro vytvoření nezapomenutelné atmosféry. Když se rozhodnete vydat se na parket s energickými hitovkami, nezapomeňte zahrnout skladby, které osloví všechny generace.

Začněte tanečním hity, které rozhýbou každého hosta a udrží je na parketě celou noc. Mezi nezbytné skladby patří Queen s „Don’t Stop Me Now“, ABBA s „Dancing Queen“ a Pharrell Williams s „Happy“.

Nezapomeňte také na klasické balady, které dotvoří romantickou atmosféru večera. Mezi tyto skladby patří Ed Sheeran s „Thinking Out Loud“, Etta James s „At Last“ a Whitney Houston s „I Will Always Love You“. S takovým playlistem se vám jistě podaří zaujmout a potěšit všechny svatební hosty!

Tradiční české písně pro dodání autentického prvku svatebnímu ceremoniálu

Tradiční české písně pro dodání autentického prvku svatebnímu ceremoniálu

Chystáte se na svatbu a hledáte tradiční české písně, které dodají vašemu ceremoniálu autentický prvek? Přinášíme vám výběr skvělých skladeb, které by na žádné svatbě neměly chybět:

 • Kdo má dnes svátek – Tato lidová píseň je skvělou volbou pro příchod nevěsty do kostela nebo na obřadní místo.
 • Jak je na nebi – Romantická balada, která dodá slavnostní atmosféru vaší svatební hostině.
 • A pryč, a panenky – Skladba plná energie, která rozehřeje svatební hosty na tanečním parketu.

Nezapomeňte si tyto tradiční české písně zařadit do playlistu pro svou svatbu a vytvořit tak nezapomenutelnou atmosféru pro své speciální okamžiky.

Moderní hity, které nesmějí chybět na žádné svatební oslavě

Na svatbě hraje hudba důležitou roli a výběr správných písní může udělat z celého večera ještě nezapomenutelnější zážitek. Pokud hledáte moderní hity, které nezklamou, máme pro vás pár skvělých návrhů.

Mezi skladby, které by neměly na žádné svatební oslavě chybět, patří například:

 • Shape of You (Ed Sheeran)
 • Can’t Stop the Feeling! (Justin Timberlake)
 • Uptown Funk (Mark Ronson ft. Bruno Mars)

Tyto písně jsou jistotou pro dobrou náladu a taneční parket rozhodně nezůstane prázdný.

Závěrečné myšlenky

Doufám, že vám tento článek pomohl při výběru správné hudby pro vaši svatbu. Pamatujte, že hudba hraje klíčovou roli ve vytváření dokonalé atmosféry pro váš velký den. Nezapomeňte si důkladně promyslet výběr skladeb, které nejenže potěší vás, ale i vaše hosty. S příhodným soundtrackem se vaše svatba stane ještě nezapomenutelnější. Takže pustte svým oblíbeným písním volný průběh a užijte si svůj velký den naplno!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *