Kontakt

Ať už jste nevěsta, ženich, družička nebo host, jsme tu pro vás. Víme, že plánování svatby může být někdy pěkný oříšek, ale nebojte se – s námi to zvládnete levou zadní!

Spojte se s námi a staňte se součástí naší komunity

Jsme nejen tým, ale i komunita lidí, které spojuje láska ke svatbám. Chcete se k nám přidat? Sledujte nás na sociálních sítích, kde najdete spoustu inspirace, zábavy a možnost popovídat si s dalšími svatebními nadšenci.

Nebo nám pošlete e-mail a představte se. Rádi se s vámi virtuálně seznámíme a třeba se i osobně potkáme na některé ze svateb, o kterých píšeme. Kdo ví, možná se jednou dočtete článek i o své vlastní veselce!

Vaše spokojenost je naší prioritou!

Zásady ochrany osobních údajů

Spolupráce

Jste svatební fotograf, vizážistka nebo máte svatební salon? Rádi navážeme spolupráci s profesionály z oboru. Pošlete nám e-mail s vaší nabídkou a my se vám ozveme zpět. Těšíme se na společné projekty!

Často Kladené Otázky

Vítejte v sekci častých dotazů ŠatyDružičky.cz! Jsme tu, abychom vám pomohli najít odpovědi na vaše nejpalčivější otázky týkající se svateb. Ať už plánujete vlastní velký den nebo se chystáte být hostem, naše odpovědi vám pomohou zorientovat se ve světě svateb. Pokud nenajdete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Nové články publikujeme každý týden, abyste měli vždy čerstvou dávku svatební inspirace a informací. Sledujte nás a nic vám neunikne!

Rozhodně ano! Rádi uveřejníme zajímavé příběhy, tipy a triky od našich čtenářů.

Pokud poskytujete svatební služby a chcete oslovit naše čtenáře, napište nám.

Nejlepší podpora je, když nás budete číst, sdílet naše články a doporučovat nás svým přátelům. Můžete nás také sledovat na sociálních sítích a zanechat nám zpětnou vazbu.

Ne, jsme pouze informační magazín. Pokud ale hledáte svatebního koordinátora, rádi vám doporučíme ty nejlepší v oboru.

Ano, budeme rádi, když se s námi podělíte o své zkušenosti! Pošlete nám e-mail s vaším příběhem a my ho rádi zvážíme pro publikaci.

Zatím to nemáme v plánu, ale je to skvělý nápad! Dáme vám vědět, kdyby se něco takového chystalo.

Ne, jsme pouze informační magazín a neprodáváme žádné produkty. Můžeme vám ale doporučit skvělé obchody a návrháře.

Zatím se soustředíme pouze na český trh, ale do budoucna plánujeme přidávat i anglický obsah.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800