Co musí udělat nevěsta před svatbou – Přípravy, které nesmíte vynechat
|

Co musí udělat nevěsta před svatbou – Přípravy, které nesmíte vynechat

Ahoj budoucí nevěsty! Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů vašeho života, a proto je důležité si být jistá, že na nic nezapomenete. V tomto článku se podělím o zásadní kroky, které byste měly udělat před svatbou, abyste si zajistily, že vše proběhne hladce a bez stresu. Takže se pohodlně usaďte a dejte si pozor, abyste si získaly potřebné informace a tipy pro perfektní přípravy na den D!
Co musí udělat nevěsta před svatbou - Přípravy, které nesmíte vynechat

Co musí udělat nevěsta před svatbou – Přípravy, které nesmíte vynechat

Nezapomeňte si vybrat ten správný šaty! Vyberte si něco, ve čem se budete cítit sebejistá a pohodlně během celého dne.

Určete detaily svatebního líčení a účesu s vizážistou a kadeřnicí včas – chcete vypadat naprosto dokonale!

Zkontrolujte si seznam hostů a rozesílku pozvánek, aby neremontovali při získávání potvrzení.

Vyberte si perfektní šaty, ve kterých budete zářit celý den

Vyberte si perfektní šaty, ve kterých budete zářit celý den

Vybrání perfektních šatů pro svatbu je jedním z nejdůležitějších úkolů, který nevěsta musí splnit před svatebním dnem. Dokonalé šaty budou základem vašeho vzhledu a právem vám dopřejí pocit sebejistoty a krásy. Pamatujte však, že výběr šatů vyžaduje pečlivé přípravy a plánování, abyste našli ten správný kousek, ve kterém budete zářit celý den.

Při výběru šatů se zaměřte na několik klíčových kritérií, jako je vhodný střih pro vaší postavu, správná barevná paleta a samozřejmě úroveň pohodlí, kterou očekáváte během celého svatebního dne. Nezapomeňte také zohlednit styl a téma svatby, abyste se svými šaty dokonale začlenili do celkového konceptu. Sledování aktuálních svatebních trendů vám může rovněž pomoci najít inspiraci a zajímavé nápady pro váš výběr.

Nevěsta by měla začít s výběrem šatů co nejdříve, ideálně šest až devět měsíců před svatebním termínem. To vám dá dostatek času na prohlídky obchodů, zkoušky různých stylů a možnost případných úprav a střihových úprav šatů. Nezapomínejte také na doplňky, jako jsou závoje, květinové ozdoby nebo šperky, které doplní váš svatební outfit a dodají mu tu správnou atmosféru. S pečlivými přípravami a správným výběrem šatů se určitě stanete královnou svého velkého dne!
Najděte si kvalitního fotografa pro zachycení nezapomenutelných momentů

Najděte si kvalitního fotografa pro zachycení nezapomenutelných momentů

Pro zachycení nezapomenutelných momentů během vaší svatby je důležité najít kvalitního fotografa, který dokáže zachytit každý detail tohoto důležitého dne. Před svatbou je nutné udělat dlouhý seznam příprav, abyste se ujistili, že vše proběhne hladce a bez problémů.

Před svatbou byste neměli vynechat následující přípravy:

 • Seznam hostů a jejich kontaktní informace pro pozvánky
 • Vybrání a objednání šaty a doplňků
 • Návrh a objednání svatebního dortu a květin
 • Domluvení schůzek s obrázkem a zkušební focení


Co musíte udělat před svatbou Data
Objednání svatebních prstenů 1 měsíc před svatbou
Výběr hudby a plán doprovodného programu 2 měsíce před svatbou

Dohodněte si s vizážistkou a kadeřnicí zkoušku líčení a účesu

Dohodněte si s vizážistkou a kadeřnicí zkoušku líčení a účesu

Pro nevěstu je důležité, aby měla před svatbou všechny detaily důkladně promyšlené a připravené. Jedním z klíčových prvků příprav je samozřejmě líčení a účes. Aby vše v den svatby klapalo a nevěsta vypadala naprosto dokonale, doporučuje se domluvit si zkoušku líčení a účesu u zkušené vizážistky a kadeřnice.

Během zkoušky si nevěsta může vyzkoušet různé varianty líčení a účesu a společně s odborníky tak nalézt ten nejlepší look pro její velký den. Výhody zkoušky jsou jasné – nevěsta si vyladí vzhled a zároveň se ujistí, že vše bude perfektní. Často se také během zkoušky objeví nápady a tipy, které by nevěsta jinak nepoznala.

 • Individuální konzultace s profesionály
 • Možnost vyzkoušet různé varianty líčení a účesu
 • Jistota, že veškeré detaily jsou důkladně promyšleny

Nechte si ušít nebo upravit svatební šaty podle své postavy

Pro každou nevěstu je důležité, aby se cítila skvěle ve svých svatebních šatech. Proto je důležité vybrat si takové šaty, které dokonale padnou k vaší postavě. Pokud se rozhodnete nechat si šaty ušít nebo upravit, můžete se spolehnout na to, že budou sedět jako ulité.

Před svatbou je tedy důležité nezapomenout na úpravu nebo ušití svatebních šatů podle své postavy. Mnoho nevěst si myslí, že stačí si vybrat šaty a pak už jen čekat na velký den. Nicméně správné přizpůsobení šatů může udělat obrovský rozdíl ve vašem vzhledu a pohodlí během celé svatební oslavy.

1. Vyberte si kvalitní šaty, které budou odrážet váš styl
2. Najděte si zkušeného švadlenu, který se specializuje na svatební šaty
3. Přesně změřte své tělo a diskutujte s švadlenou o vašich požadavcích
4. Dbejte na to, aby byly šaty připraveny s dostatečným předstihem před svatbou

Zajistěte si design a tisk svatebních oznámení a pozvánek

Zajistěte si design a tisk svatebních oznámení a pozvánek

jsou jedním z klíčových prvků příprav na svatbu. Nezapomeňte, že tyto drobné detaily zůstanou na památku jak vám, tak vašim hostům. Proto je důležité vybrat si design, který bude odrážet vaši osobnost a styl.

Při výběru designu nezapomeňte na tyto důležité kroky:

 • Vyberte si téma svatby: Zvažte, zda chcete mít svatební pozvánky v určitém stylu nebo barevném provedení.
 • Text a informace: Ujistěte se, že všechny důležité informace jsou uvedeny na pozvánce, včetně místa, data a času svatby.
 • Domluvte si tisk: Zajistěte si, aby byl design kvalitně vytisknut a včas doručen do rukou vašich hostů.

Nezapomeňte, že svatební oznámení a pozvánky jsou prvním dojmem, který vaši hosté získají o vaší svatbě. Proto je důležité, aby byly pečlivě promyšleny a personalizovány podle vašich představ. S tímto základem se můžete těšit na dokonalý den plný lásky a radosti!

Proveďte závěrečné dolaďování detailů a projděte si celý plán svatby s koordinátorem

Proveďte závěrečné dolaďování detailů a projděte si celý plán svatby s koordinátorem

Před svatbou je důležité provést závěrečné dolaďování detailů a projít si celý plán svatby s koordinátorem. To zajišťuje, že všechno proběhne hladce a bez stresu. Zde je několik kroků, které by měla nevěsta udělat před velkým dnem:

 • Zkontrolujte, zda jsou všechny dodavatelé na správném místě a mají potřebné informace.
 • Projděte si seznam hostů a potvrďte jej s koordinátorem, aby se vyhnuli zbytečným komplikacím během akce.
 • Ujistěte se, že máte všechny svatební předměty a dekorace připravené a předány koordinátorovi nebo personálu pro nastavení.

Klíčové Poznatky

Doufáme, že vám náš článek pomohl získat jasný náhled na důležité přípravy, které by neměla nevěsta před svatbou vynechat. Pamatujte, že klíčem k úspěšnému a bezproblémovému dni je pečlivé plánování a organizace. Držíme vám palce při vašich svatebních přípravách a přejeme vám krásný a nezapomenutelný svatební den! Ať se vám splní všechny vaše svatební sny.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *