Co potřebuji ke svatbě na Kypru? Požadavky pro svatbu na Kypru!

Co potřebuji ke svatbě na Kypru? Požadavky pro svatbu na Kypru!

Pokud plánujete svatbu na krásném Kypru, je důležité si zjistit, co všechno potřebujete k tomu, aby byl váš velký den dokonalý. Pojďme se tedy podívat na všechny požadavky a detaily, které budete muset dodržet při plánování svatby na tomto nádherném ostrově. S přehledem vám pomůžeme zjistit, zda máte všechno připraveno pro svůj svatební den na Kypru!

Co potřebuji vědět o svatebních pokynech na Kypru?

Pro uspořádání svatby na Kypru je důležité dodržet určitá pravidla a požadavky. Zde jsou některé základní informace, které byste měli mít na paměti:

Doklady:

 • Platný pas
 • Originální kopie narozeninových listů
 • Potvrzení o civilním stavu

Časový plán:

 • Zvažte vhodný termín a rezervujte datum se svatebním koordinátorem nejméně 3-6 měsíců předem
 • Naučte se místní tradice a zvyky spojené se svatebním obřadem na Kypru

Vybrání dokonalé svatební lokality na Kypru

Vybrání dokonalé svatební lokality na Kypru

Na Kypru je mnoho nádherných míst, které se skvěle hodí k uspořádání dokonalé svatby. Pokud jste se rozhodli pro tuto romantickou destinační svatbu, pravděpodobně se ptáte, co všechno budete potřebovat k uskutečnění svatebního obřadu a oslavy. Zde je seznam požadavků pro svatbu na Kypru:

 • Platný cestovní pas pro vás oba.
 • Plně zaplacený balíček svatebních služeb u vybraného svatebního koordinátora.
 • Originál a notářsky ověřené kopie rodných listů obou snoubenců.
 • Potvrzení o manželství z vaší země (pro potřeby legálního uznání svatby).
 • Lékařské prohlášení o zdravotní způsobilosti k uzavření manželství.

Jakmile máte všechny tyto potřebné dokumenty připraveny, můžete se s klidem těšit na svůj velký den na nádherném Kypru. Svatby na této krásné ostrově jsou nezapomenutelné a romantické události, které si budete pamatovat po celý život.
Dokumenty a povolení potřebná pro svatbu na Kypru

Dokumenty a povolení potřebná pro svatbu na Kypru

Pro uskutečnění svatby na Krupu potřebujete některé důležité dokumenty a povolení. Bez nich se svatba nemůže uskutečnit, proto je důležité mít všechny potřebné papíry připraveny včas. Mezi základní požadavky patří platné pasy nevěsty a ženicha, které musí být platné minimálně 6 měsíců po datu svatby.

Kromě platných pasů budete potřebovat i další dokumenty, jako je například rodný list, potvrzení o stavu svobodného stavu, potvrzení o zdravotní způsobilosti k manželství nebo potvrzení o souhlasu rodičů, pokud jste mladší 18 let. Všechny dokumenty musí být přeloženy do angličtiny a ověřeny apostilou.

Dalším důležitým krokem je získání povolení k uzavření manželství na Kypru. K tomu budete potřebovat udělat žádost na místním magistrátu, předložit veškeré potřebné dokumenty a zaplatit správní poplatky. Po schválení povolení můžete slavnostně říct své „ano“ na krásném Kypru. Svatba na této krásné mediteránní destinaci bude nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše blízké.
Jaký styl oblečení si vybrat na svatbu na Kypru?

Jaký styl oblečení si vybrat na svatbu na Kypru?

Pro svatbu na Kypru se doporučuje zvolit elegantní a stylové oblečení, které bude vhodné pro slunečné počasí a tropické prostředí. Zde jsou některé tipy, jaký styl oblečení si vybrat na tuto speciální událost:

 • Zvolte lehké a vzdušné látky jako hedvábí nebo bavlnu, abyste se cítili pohodlně i v teple.
 • Vyhněte se tmavým barvám a raději volte světlé tóny, které budou skvěle ladit s jasným sluncem a bledým pískem.
 • Doplňte svůj outfit elegantními doplňky jako jsou decentní šperky nebo květinový korsáž, které dodají vašemu vzhledu šarm a eleganci.

Nezapomeňte také dbát na pohodlné obuv, která vám umožní pohybovat se volně a tančit do noci. S dodržením těchto tipů si můžete být jisti, že budete vypadat skvěle a budete se cítit dobře na svatbě na Kypru.

Doporučená jídla a nápoje pro svatební hostinu na Kypru

Doporučená jídla a nápoje pro svatební hostinu na Kypru

Pokud plánujete svatbu na Kypru, důležitou součástí každé svatební hostiny jsou samozřejmě jídla a nápoje. Kypr je známý svou bohatou kuchyní plnou lahodných pokrmů a tradic, které se nesmíte nechat ujít. Zde je doporučený výběr jídel a nápojů pro svatební hostinu na Kypru:

 • Moussaka: Toto ikonické řecké jídlo se skládá z caponaty s bramborovou krustou a ochutnává neuvěřitelně dobře. Určitě nezapomeňte na tento pokrm při plánování svatebního menu.
 • Souvlaki: Tradiční řecké masové špízy, které zaručeně potěší vaše hosty. Podávají se s pita chlebem, zeleninou a tzatziky.
 • Ryba v kelu: Pokud jste fanoušky mořských plodů, nechte si na svatbě na Kypru uvařit tuto delikatesu. Jemná a lahodná chuť zalovené ryby ve slanině zaručeně zaujme vaše chuťové buňky.

Drinky Popis
Ouzo Tradiční řecký a kyperský aperitiv, který je zároveň silným alkoholem. Má specifickou dochuť a je oblíbeným nápojem na oslavách.
Vin Doux Sladké víno, které se běžně podává ke dezertům. Jeho osvěžující chuť je ideální na závěr hostiny.
Koláče s pistáciemi Tradiční dezert, který je velmi oblíbený na Kypru. Těsto je plněné pistáciemi a zalité medem, což dělá z této sladkosti skvělý závěr hostiny.

Tipy na ubytování pro novomanžele na Kypru

Tipy na ubytování pro novomanžele na Kypru

Pokud plánujete svatbu na Krupu, je důležité vzít v úvahu několik důležitých faktorů. Zde je několik tipů na ubytování pro novomanžele na tomto krásném ostrově:

 • Luxusní hotely: Vyberte si jeden z mnoha luxusních hotelů na břehu moře s výhledem na krásný západ slunce.
 • Privátní vily: Pro maximum soukromí si můžete pronajmout privátní vilu s vlastním bazénem a výhledem na moře.
 • Wellness hotely: Pokud si chcete po náročném dni dopřát relaxaci, vyberte si ubytování v wellness hotelu s bohatou nabídkou lázeňských procedur.

Hotel Vybavení Cena za noc
Luxusní resort Pláž, bazén, restaurace 200 EUR
Privátní vila Bazén, soukromá zahrada 300 EUR

Jaký časový plán sestavit pro svatbu na Kypru?

Jaký časový plán sestavit pro svatbu na Kypru?

Jakmile se rozhodnete uspořádat svatbu na nádherném Kypru, je důležité sestavit si detailní časový plán, abyste měli vše pod kontrolou a žádný důležitý detail vám neutekl.

Prvním krokem je vybrat si termín svatby, který vám nejlépe vyhovuje a rezervovat si potřebné služby včas. Následně si stanovte seznam úkolů a rozdělte si je do jednotlivých fází příprav. Zde jsou některé důležité body, které byste měli zahrnout do svého časového plánu pro svatbu na Kypru:

 • Zvolte si ideální místo pro obřad a recepci
 • Kontaktujte místní úřady a zjistěte si veškeré potřebné dokumenty pro uzavření manželství na Kypru
 • Rezervujte si ubytování pro vás a vaše hosty
 • Stanovte si rozpočet a sledujte náklady
 • Plánujte dopravu a zábavu pro hosty

Zábavné aktivity pro hosty na Kypru během svatebního dne

Zábavné aktivity pro hosty na Kypru během svatebního dne

mohou být skvělým způsobem, jak zajistit nezapomenutelné a radostné chvíle pro všechny. Zde je několik nápadů, které můžete zvážit:

 • Výlety po okolí: Organizujte pro hosty exkurzi po památkách a krásných místech Kypru. Mohou si tak užít krásné výhledy a poznat místní kulturu.
 • Plážové aktivity: Pro ty, kteří milují slunce a moře, můžete uspořádat plážový den s různými vodními sporty a relaxací u vody.
 • Tradiční taneční show: Pro autentický zážitek z Kypru můžete pro hosty uspořádat tradiční taneční show s hudbou a folklórem.

Doporučené dodatečné služby pro svatební den na Kypru

Doporučené dodatečné služby pro svatební den na Kypru

Pro vaši svatbu na Kypru je dobré mít na paměti některé doporučené dodatečné služby, které vám mohou ušetřit čas a usnadnit přípravy. Zde je několik možností, které byste mohli zvážit:

 • Fotograf a videograf: Profesionální fotografie a video z vaší svatebního dne vás budou provázet po celý život. Je důležité najmout zkušeného profesionála, který zachytí ty nejcennější momenty vašeho svatebního dne.
 • Florista: Květiny hrají důležitou roli na každé svatbě. Najměte si floristu, který vám pomůže s výběrem květinové výzdoby a květinových doplňků pro váš velký den.
 • Koordinátor svateb: Pokud chcete, aby vaše svatba proběhla hladce a bez stresu, můžete si najmout koordinátora svateb. Tento profesionál vám pomůže s plánováním, organizací a řízením vaší svatební události.

Závěrečné poznámky

Doufám, že tento článek vám pomohl získat přehled o tom, co potřebujete k uspořádání svatby na Kypru. Máte-li jakékoliv další dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na to, že vám pomůžeme uskutečnit váš svatební sen na této krásné ostrově. Přejeme vám krásnou a nezapomenutelnou svatební oslavu na Kypru!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *