Svatba v řecku cena – Kolik vás vyjde řecká svatba snů?

Svatba v řecku cena – Kolik vás vyjde řecká svatba snů?

Ahoj milí ‌čtenáři! Pokud jste ‌se rozhodli pro svatbu v ⁢Řecku, jistě vás⁢ zajímá cenová stránka​ této romantické a exotické volby. V dnešním článku‍ se společně podíváme na to, kolik vopravdu ⁢stojí řecká svatba snů. Buďte připraveni‌ na nové informace a inspiraci!
Rozpočet ​pro řeckou svatbu

Rozpočet pro řeckou svatbu

Planování svatby v ​Řecku může být náročné, ale zároveň velmi vzrušující. Jednou z klíčových otázek, které si zájemci kladou, je: kolik ‌taková svatba stojí?

Podívejme se na⁢ zbývající rozpočet​ pro​ Vaši řeckou svatbu:

 • Květiny a dekorace: 10 000⁢ Kč
 • Ubytování pro hosty: 20 000 ‌Kč
 • Cestovné ‌a doprava: 15 000 Kč

Položka Částka⁤ (Kč)
Květiny a⁢ dekorace 10 ​000
Ubytování pro ⁢hosty 20⁣ 000
Cestovné a doprava 15 000

Jedinečné lokace pro svatební ⁢obřad v Řecku

Jedinečné lokace pro ‍svatební obřad v ​Řecku

Víte, že Řecko je jednou z nejoblíbenějších destinací pro svatební obřady? A není divu, když má kouzelné pláže, tradiční ⁣památky a úchvatné výhledy. Pokud jste se rozhodli pro svatbu ​v Řecku, můžete si být jisti, že tento⁣ den bude nezapomenutelný.

Vybrat tu pravou ⁤lokaci pro svatební obřad‌ je ale klíčové. Zvažte třeba svatbu na Santorini s výhledem‌ na⁢ Egejské ⁤moře ⁢nebo si užijte ⁣romantický obřad na pláži v⁤ Zakynthos. Možností ​je v Řecku mnoho ⁤a každá z nich má něco jedinečného.

Nezapomeňte ale ‍ani na finanční stránku věci. Svatba v Řecku může ​být cenově dost náročná, ale ⁤díky široké nabídce cenových možností se určitě najde řešení, které bude vyhovovat vašemu rozpočtu. Spočítejte si předem náklady a budete mít jasně dané, kolik vás bude vaše‌ řecká⁢ svatba snů stát.

Náklady spojené s hostinou a ubytováním

Náklady⁣ spojené s hostinou a ubytováním

V případě, že plánujete svatbu v Řecku, ⁢je důležité počítat s různými náklady spojenými s hostinou a ubytováním pro vás a vaše hosty. Záleží samozřejmě na konkrétní lokalitě ⁤a požadavcích, ale obecně platí,​ že řecká svatba⁣ může ⁢být cenově dost náročná záležitost.

Mezi ⁤hlavní náklady, ‍které ​budete muset zahrnout⁤ do⁢ svého rozpočtu, patří ‌ubytování pro vás a vaše hosty, pronájem svatebního místa,​ cateringu a další služby související s ⁣organizací svatebního ceremoniálu a hostiny. Je důležité nezapomenout ani na dopravu pro svatební hosty a načasování akce, abyste se vyhnuli ​přílišnému stresu a ⁢chaosu v den svatby.

Náklady Množství
Ubytování Od 100 EUR za noc
Catering 250‌ EUR za osobu
Pronájem místa 1000 EUR za den

Vybavení pro svatební hostiny v Řecku

Vybavení pro svatební hostiny v Řecku

Pro svatební ⁢hostiny v Řecku ‍je důležité mít​ správné vybavení, které dodá vaší ⁢oslavě opravdu svatební atmosféru.‌ Zde ​je několik doporučení pro vybavení,⁤ které ⁣byste⁣ měli zvážit pro vaši svatební hostinu v Řecku:

 • Tradicionální ‍dekorace: ‍ Zahrňte do výzdoby typické řecké prvky, jako ‌jsou bílé modré ⁣barvy, olivové větvičky a tradiční‍ keramické dekorace.
 • Stylové stoly: Vyberte si elegantní a stylové stoly a židle, které budou ladit s celkovým‍ designem vaší svatby.
 • Kvalitní svatební ​menu: Nezapomeňte na chutné tradiční řecké pokrmy, jako ⁢je salát z mastelo a baklava, které by měly být neodmyslitelnou součástí vaší svatební hostiny.

Investice do správného⁣ se určitě vyplatí, protože vám ⁣pomůže vytvořit nezapomenutelnou atmosféru​ pro váš zvláštní den.

Kompletní přehled nákladů na řeckou svatbu

Kompletní přehled nákladů na řeckou ‍svatbu

Plánujete svatbu ⁣v Řecku ​a chtěli‍ byste mít kompletní přehled nákladů? Řecká svatba může být nádherným ​a romantickým​ zážitkem, ale také může být finančně náročná. Zde najdete podrobný rozpis všech nákladů, ​abyste byli co nejlépe připraveni na svůj velký den.

Náklady na Řeckou svatbu mohou zahrnovat:

 • Obřad a recepce v hotelu
 • Ubytování pro hosty
 • Stravování a občerstvení
 • Dopravu a přepravu
 • Dekorace ‍a⁢ květiny
 • Fotografa a videografa
 • Hudbu a zábavu

Popis Cena
Obřad a recepce v hotelu 10 000 – 20 000 EUR
Ubytování pro hosty 500 – 1000 EUR/noc
Stravování a⁣ občerstvení 50​ – 100 EUR/osoba

Závěr

Doufám, že‍ vám náš článek pomohl lépe přehlednout ⁤náklady spojené se svatbou v ⁣Řecku a že teď můžete s⁤ klidem plánovat vaši vysněnou řeckou svatbu. Nezapomeňte, že výdaje se mohou lišit⁣ podle vašich individuálních preferencí a požadavků, ale věříme, že s dostatkem‍ informací ⁤a plánováním to zvládnete skvěle. Přejeme vám krásný a nezapomenutelný den plný lásky a⁣ radosti!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *