Svatba v zimě místo – Čarovné lokace pro zimní svatbu

Svatba v zimě místo – Čarovné lokace pro zimní svatbu

Ahoj milí čtenáři, dnes se podíváme na svět zimních svateb a nezapomenutelných zážitků, které můžete zažít při svatbě v zimě. Čeká vás článek plný inspirace a tipů na čarovné lokace pro váš zimní svatební den. Vstupte s námi do světa romantiky a kouzel, které přináší svatba v zimním období. Připravte se na neuvěřitelné scenérie a nezapomenutelné okamžiky, které si budete pamatovat po celý život. Pojďte společně objevit krásu zimních svateb!

Ideální termín pro zimní svatbu

Pokud jste se rozhodli pro zimní svatbu, určitě se budete chtít inspirovat místy, které budou pro váš velký den dokonalé. Zimní svatby mají své specifické kouzlo a vybrat si správné místo pro tento významný den může být klíčové. Zde je pár nápadů na čarovné lokace pro vaši zimní svatbu:

 • Útulná horská chalupa s výhledem na sněhové vrcholky.
 • Malebný zámek obklopený zasněženým parkem.
 • Boutique hotel se stylovým interiérem a krbem, kde si můžete užít romantickou atmosféru.

Nezapomeňte vzít v úvahu také praktické hlediska jako snadný přístup pro hosty, možnost ubytování či možnosti pro pořízení krásných fotografií ve zimní scenérii. Ať už zvolíte jakoukoli lokaci, důležité je, aby vám dané místo vyhovovalo a cítili jste se v něm skvěle pro celý průběh svatebního dne.

Nezapomenutelné zimní dekorace

Nezapomenutelné zimní dekorace

V zimě má svatba své kouzlo a atmosféru, kterou nelze replikovat žádným jiným ročním obdobím. Pokud plánujete zimní svatbu, můžete si být jisti, že Vaše dekorace budou nezapomenutelné a originální. Zde je několik tipů na čarovné lokace, kde můžete uspořádat svou zimní svatbu:

 • V zasněženém lese
 • V útulném horském hotelu
 • Ve stylové zimní zahradě

Zasněžený les vytvoří magickou atmosféru pro vaši zimní svatbu. Horský hotel s krbem a panoramatickým výhledem poskytne pohodlí a romantiku, které oceníte spolu s vašimi hosty. Stylová zimní zahrada může být elegantním a moderním prostorem pro váš velký den.

Teplé obřady pro chladné dny

Teplé obřady pro chladné dny

Pro páry, které si přejí svatbu v zimě, je důležité vybrat správnou a čarovnou lokalitu pro jejich speciální den. Zimní svatby mohou být velmi působivé a romantické, pokud je vše připraveno tak, aby hostům bylo teplo a pohodlně, a zároveň vytvořilo nezapomenutelnou atmosféru.

Jednou z možností jsou zámky a hradby, které poskytují krásné kulisy a historické prostředí pro výměnu slibů. Další možností jsou pohádkové zimní zahrady, kde mohou páry oslavit svůj den s květinami a zelení i v zimním období.

Nezapomeňte také na možnosti ubytování pro hosty, kteří chtějí zůstat přes noc. Výběr správné lokace a rozvrhnutí plánu akce jsou klíčové pro úspěšnou a nezapomenutelnou zimní svatbu.

Vybrané lokace pro romantickou zimní svatbu

V zimním období se mnoho párů rozhoduje pro svatbu, která přináší kouzlo a romantiku. Pokud patříte mezi ně a hledáte pro vaši zimní svatbu to pravé místo, máme pro vás pár vybraných lokací, které vás jistě okouzlí:

 • Zasněžené horské chaty – Pro milovníky hor a zimních sportů je svatba na horské chatě obklopené zasněženými štíty skvělou volbou. Dýchající horský vzduch a kouzelný výhled vytvoří nezapomenutelnou atmosféru pro vaši svatební oslavu.
 • Zámek v zimním hávu – Romantický zámek zahalený do zimního půvabu poskytne elegantní a pohádkové prostředí pro váš velký den. Zámecký park a zasněžená zahrada dodají vaší svatbě nádech elegance a luxusu.
 • Barová restaurace s krbem – Pokud preferujete intimnější atmosféru, může být svatba v útulné barové restauraci s krbem skvělou volbou. Teplý a přívětivý interiér vytvoří ideální prostředí pro vaši svatební hostinu.

Zimní svatební menu a dezerty

Zimní svatební menu a dezerty

Teplé a chutné dobroty pro zimní svatby

Pokud plánujete svatbu v zimě, je důležité vybrat tu správnou stravu pro vaše hosty. Zimní svatební menu by mělo být plné teplých a chutných jídel, která zahřejí vaše hosty a dodají jim energii na zimní oslavu. Zde je několik nápadů na , které jistě potěší vaše smysly a zahřejí vaše srdce.

Hlavní chod:

 • Hovězí guláš s bramborovým knedlíkem
 • Smažený vepřový řízek s bramborovým salátem
 • Kuřecí rolády plněné uzeným sýrem a šunkou

Dezerty:

 • Horký punč s pomerančem a skořicí
 • Třešňový zákusek s vanilkovou polevou
 • Čokoládová mousse s malinovou omáčkou

Tipy pro vhodné oblečení pro zimní svatební hosty

Tipy pro vhodné oblečení pro zimní svatební hosty

V zimním období může být svatba jedinečným a začarovaným zážitkem. Pokud jste během zimního období hostem na svatbě, je důležité vybrat vhodné oblečení, které vás zahřeje a zároveň bude elegantní. Zde je pár tipů, jak se lépe připravit na zimní svatební oslavu:

 • Zvolte vrstvené oblečení – vrstvené oblečení vám pomůže lépe regulovat teplotu podle aktuálního počasí a zároveň vám poskytne příležitost upravit svůj outfit podle situace.
 • Zvolte teplé doplňky – kromě stylového kabátu nebo kozího fotra mohou být teplé rukavice, klobouk a šálka skvělými doplňky, které vám pomohou zůstat hřejivými.
 • Na svatební hostinu volte elegantní outfit – i když začátek dne bude zimní, většina svatebních hostin se odehrává v místnostech, kde je obvykle teplo. Vyberte tedy elegantní outfit, který bude vhodný pro slavnostní atmosféru.

Originální zimní svatební přívítání pro hosty

Originální zimní svatební přívítání pro hosty

Při plánování zimní svatby je důležité vytvořit pohodovou a útulnou atmosféru pro hosty. Vyberte pro svou svatební oslavu jednu z těchto kouzelných a originálních lokací, které dodají vaší zimní svatbě ten správný nádech romantiky a pohody:

 • Okrasný zámek z dob minulých
 • Kouzelně zasněžený les
 • Počumovalá horská chata

Vyzdobte svatební místo pestrými vánočními dekoracemi, teplými dekami a svíčkami, které vytvoří intimní prostředí a zahřejí hosty. Pro přívítání hostů si můžete připravit horký punč, tradiční vánoční cukroví nebo jiné dobroty, které zpříjemní pobyt venku v chladném počasí a navodí sváteční atmosféru.

Zimní svatební květiny a dekorace

Zimní svatební květiny a dekorace

Zimní svatba může být nádherným a kouzelným zážitkem pro novomanžele i jejich hosty. Pokud plánujete svatbu v zimním období, můžete využít kouzla zasněžené krajiny a chladného vzduchu, abyste vytvořili jedinečnou atmosféru. Pro romantickou zimní svatbu můžete vybírat z různých květin a dekorací, které přinášejí do svatebního prostoru teplo a harmonii.

Mezi oblíbené zimní svatební květiny patří:

 • Růže – symbol lásky a vášně
 • Chryzantémy – přinášejí štěstí a prosperity
 • Hluchavka – zimní květina, která dodá svatbě eleganci

Květina Význam
Růže Symbol lásky a vášně
Chryzantémy Přináší štěstí a prosperity
Hluchavka Zimní elegance

Pro zimní svatební dekorace můžete využít třpytivé svíčky, jemné textilie v teplých barvách a přírodní prvky jako smrkové větvičky nebo borovice. Nezapomeňte také na svatební dort zdobený zimními motivy a na barevné světelné efekty, které dodají vaší svatbě magický nádech.

Závěrečné poznámky

Doufáme, že vás naše doporučené čarovné lokace pro zimní svatbu inspirovaly a pomohly vám při plánování vašeho velkého dne. Zimní svatba může být skutečně kouzelná a jedinečná událost, kterou budete pamatovat po celý život. S vybraným místem plným atmosféry a romantiky se vaše svatba v zimě stane nezapomenutelným zážitkem pro vás a vaše hosty. Tak neváhejte a vyberte si tu správnou lokalitu pro vaši zimní svatbu a začně úžasnou kapitolu vašeho života!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *