Kdo byla družička meghan markle: Zajímavosti, které vás překvapí
|

Kdo byla družička meghan markle: Zajímavosti, které vás překvapí

Ahoj všem! Dnes se společně podíváme na jednu zajímavost týkající se známého britského páru, Meghan Markle a prince Harryho. Možná už víte, kdo byl družičkou princezny Meghan, ale přesto se dočkáte pár překvapení. Takže zůstaňte naladěni a užijte si trochu královského vzrušení!
Zajímavosti o družičce Meghan Markle

Zajímavosti o družičce Meghan Markle

Družička Meghan Markle byla významná herečka a filantropka, která si získala přízeň veřejnosti svou elegancí a pohotovým duchem. Věděli jste, že před svým sňatkem s princem Harrym se Meghan Markle objevila v populárním televizním seriálu „Suits“? Její role advokátky Rachel Zane jí přinesla mezinárodní uznání a popularitu.

Na svatbě prince Harryho a Meghan Markle se družičkou stala herečka a aktivistka Priyanka Chopra. Chopra je dlouholetou přítelkyní Meghan Markle a byla jedním z nejbližších svědků na obřadu. Jejich silné přátelství a podpora se staly inspirací pro mnoho žen po celém světě.

  • Meghan Markle byla první ženou afroamerického původu, která se stala členkou britské královské rodiny.
  • Její svatební šaty nesly pečeť jednoduchosti a elegance a byly navrženy Clare Waight Keller pro Givenchy.

Nečekané skutečnosti o Meghanině družičce

Nečekané skutečnosti o Meghanině družičce

Meghan Markle’s družička, když si Meghan vzala prince Harryho, byla jednou z nejdiskutovanějších postav na svatbě. Mnozí byli překvapeni, když zjistili, jaké zajímavé skutečnosti o této tajemné mladé ženě nevěděli. Zde je pár faktů, které vás překvapí:

  • Byla to skutečná celebrity – Družička Meghan byla v mládí známou herečkou v Hollywoodu a měla za sebou několik úspěšných rolí.
  • Měla vlastní módní značku – Možná jste netušili, ale Meghanina družička měla svou vlastní módní značku, která byla velmi oblíbená mezi celebritami.
  • Její styl byl stejně elegantní jako Meghanin – Družička měla vkus a styl podobný Meghan, což bylo zřejmé i na krásné šaty, které nosila na svatbě.

Role družičky na svatbě Meghan Markle

Role družičky na svatbě Meghan Markle

Meghan Markle měla na své royal wedding s princem Harrym jednu družičku, a tou byla Jessica Mulroney. Tato kanadská stylistka a televizní osobnost se stala důležitou součástí svatebního obřadu, a to nejen díky svému stylovému vkusu, ale také díky své blízkosti k novomanželům.

Zajímavostí je, že Jessica Mulroney byla také jedním z nejlepších přátel Meghan Markle, a proto nebylo překvapením, že si ji zvolila jako svou družičku. Na svatbě se zdobila elegantními šaty a držela se své role se ctí a důstojností. Společně s dalšími družičkami dodala svatbě Meghan Markle ten správný šarm a kouzlo, které si princezna zasloužila.

Pokud jste se divili, kdo byl tou tajemnou družičkou na svatbě Meghan Markle, nyní už víte, že Jessica Mulroney byla tou šťastnou ženou, která měla tu ctihodnou úlohu na královském obřadu. Jejich přátelství a spojení bylo patrné i v průběhu tak důležitého dne pro princeznu.

Závěrečné poznámky

Doufáme, že jste si užili pohled do minulosti Meghan Markle a jejích začátků jako družičky. I když je dnes vévodkyní z Sussexu, je zajímavé si připomenout, kudy všechno prošla. Pokud se vám článek líbil, neváhejte ho sdílet s přáteli a jinými fanoušky královské rodiny. Děkujeme za přečtení a těšíme se na další setkání!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *